Share This:
Share This:

Orenda Bioteknik Uygulama Hangi Durumlarda Yapılır?

Saç bakımında, tüm dünyada başarısı kanıtlanmış bir ürün olan ve çeşitli ödüller alan Orenda Bioteknik uygulama, birçok saç sorununda kullanılır. Kadın erkek, saç sorunları yaşayan her bireye doktorlar tarafından tavsiye edilir. Yalnızca uzman kişilerin uygulaması gereken bir tedavi şeklidir. Orendanın içeriğinde, Malus Domestika adı verilen bir yeşil elma bulunur. Hücre yapımında etkili olan ve yalnızca belli bölgelerde yetişen bu yeşil elma, saç derisine bir nevi kök hücre tedavisi uygular. Yani saçlı derinin beslenmesini, güçlenmesini ve direnç kazanmasını sağlar. Orenda Bioteknik uygulaması, yenilikçi bir ürün olarak tüm dünyada kullanımı artmış, hatta çeşitli ödüller almıştır.

Orenda Bioteknik Uygulaması Hangi Durumlarda Önerilir?

1- Saç derisinde hastalık oluşan ve bu sebeple saçlarında sorunlar beliren kişiler için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Dolaşım sorunlarını önler, deriyi besler ve saç kıran, saç mantarı veya egzama gibi, saç derisi hastalıklarının önüne geçer.

2- Yoğun olarak saç dökülmesi yaşayan kişilere, tavsiye edilir. Çünkü içeriğinde bulunan Malus Domestika, hücrelerin uyarılmasını sağlar. Yani mevcut saçların dökülmesini önler, dökülen ancak kökleri halen canlı olan saçların, tekrar çıkmasını sağlar.

3- Genetik saç dökülmesi, erkeklerde oldukça sık gözlemlenir. Fakat henüz kesin tedavisi bulunmamıştır. Yalnızca saçlardaki dökülme miktarını azaltmak mümkündür. Orenda Bioteknik uygulaması, bu alanda oldukça etkilidir. Tüm saç derisini güçlendiren uygulama sayesinde; saç kökleri güç kazanacak, genetik saç dökülmesi çok yavaş gerçekleşecektir.

4- Saç ekimi beraberinde yapılabilen bir uygulamadır. Mevcut saçların dökülmesini önler, yeni ekilen saçların çok daha sağlıklı çıkmasını sağlar. Zaten saç ekimi işlemi yapan, oldukça deneyimli kliniklerde gerçekleştirilen bir uygulamadır.

Orenda Bioteknik Uygulamasının Her Hangi Bir Yan Etkisi Var Mıdır?

Orenda saç bakım tedavisi, tamamen uzman kişiler tarafından uygulanır. Yani evde hazırlanan saç bakım maskelerinden oldukça farklıdır. Bu uygulama sırasında, şu ana kadar her hangi bir yan etki gözlemlenmemiştir. Deneyimli bir ekip tarafından yapılan Orenda Bioteknik Saç bakım uygulaması, yalnızca 1-2 saat içinde tamamlanır. Bu süre sonunda saçına bakım yaptıran kişi, evine çıkarak normal hayatına devam edebilecektir.