Share This:
Share This:

Türkiye’de Sağlık Turizmi

Türkiye özellikle son yıllarda saç ekimi konusunda dünyanın en çok konuşulan ülkelerinden biri oldu. Bunda en büyük neden ise ülkemizde saç ekme operasyonlarının Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine kıyasla çok daha başarılı geçmesi ve tedavi süresinin oldukça kısa sürmesi… Özellikle tedavi süresi konusunda oldukça güzel imkanlar sunan Türk hekimlerimiz, Avrupa’daki meslektaşlarını oldukça geride bıraktılar. Türkiye’nin turistik güzellikleri, Türkiye’nin ve Türkiye’de saç ektirme operasyonlarının oldukça ucuz olması da saç ektirmek isteyen yabancıları son zamanlarda iyice cezp ediyor. Böylece saç ekiminin de Türkiye turizmine ve ekonomisine oldukça büyük katkısı oluyor.

Türkiye’de saç ekiminin bu kadar başarılı olmasının başlıca faktörlerinden birisi de şüphesiz Türk doktorları… Hekimlerimiz sahip oldukları el becerisi ve hızlı yöntemleriyle hastalarını en iyi şekilde tedavi edebiliyorlar ve bunu düşük maliyetlere getiriyorlar. Hekimlerimizin bu el becerisi ve üstün yeteneği sayesinde ülkemiz Avrupa’nın sağlık turizmi konusunda en yoğun şehirlerinden biri olmuş durumda.

Firmamız her yıl birçok turisti ağırlayarak maksimum 3 gün içerisinde hastalarının tedavilerini tamamlayıp, onları ülkelerine güvenli bir şekilde geri göndermektedir. Firmamız  İstanbul, İzmir ve Antalya’da  hizmet vermektedir.